FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Нерухомість Івано-Франківська

Пошук квартир
Вулиця

Кількість кімнат
Від До

Ціна, $
Від До


Кредитний калькулятор
Курс валют

Курси валют

Курси валют


Терміново продається особняк на околиці м.Івано-Франківська,в затишній та інфраструктурно розвинутій частині с.Крихівці. Загальна площа 302м2...

Дізнатись більше >>
Терміново продається 3 к.квартира, вул. Л.Українки-Галицька (Пасічна), здана новобудова...

Дізнатись більше >>
Продається напівособняк Пасічна (Угринів), заг.площа 110м2, +50м2 мансарда, площа землі 3сотих...

Дізнатись більше >>
Оренда комерційного приміщення по вул.Степана Бандери (виставкова зала 257м2...

Дізнатись більше >>
Продається земельна ділянка в смт.Рожнятів, поблизу об'їздної, поруч ліс,озеро...

Дізнатись більше >>
Здається в Оренду 3к.кв. по вул.Чорновола, навпроти парку Шевченка...

Дізнатись більше >>
Продається земельна ділянка під будівництво в с.Клузів (тролейбусне депо, 6км від центру м.Івано-Франківська)

Дізнатись більше >>

Новини

Експерти повідомили, коли варто очікувати активізацію українського ринку нерухомості

Стійке зростання обсягу продажів у всіх сегментах ринку нерухомості України може початися восени 2016 року, вважають представники Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ).

“За умови стабільності курсу національної валюти ми плануємо, що восени 2016 року вже пожвавлення, але не зростання цін. А ось кількість угод на ринку нерухомості буде зростати, при цьому як в первинному, так і у вторинному сегментах”, – зазначив президент АСНУ Сергій Злидень на прес-конференції в Києві.

Згідно з даними заступника голови комітету АФНУ з статистикою і аналітиці Дениса Седакова, темпи продажів об’єктів на первинному ринку нерухомості України продемонстрували зростання ще в листопаді минулого року і за станом на перший квартал 2016 року залишаються стабільними.

“Ми відчуваємо, що дно пройдено приблизно у вересні-жовтні минулого року, а вже з листопада спостерігається позитивна тенденція, яка, сподіваюся, збережеться”, – сказав Д.Седаков.

При цьому він зазначив, що в 2016 році в лютому не спостерігалося різкого падіння обсягу продажів первинної нерухомості, як це було останні два роки.

“У цьому році такої тенденції не спостерігалося. У січні, лютому, березні продажі були високими”, – зазначив заступник голови комітету АФНУ з статистикою і аналітиці.

За його прогнозами, при відсутності різких стрибків девальвації національної валюти ціни на об’єкти первинної нерухомості залишаться на поточному рівні. Як зазначив голова комітету АФНУ з статистикою і аналітиці Едуард Бразас, в 2015 році у всіх регіонах України проявилася тенденція щодо переорієнтації попиту покупців нерухомості з вторинного ринку на первинний. “Наприклад, ринок того ж Дніпропетровська чи Одеси живий в основному завдяки первинним проектам, які “розморозились” і добре будуються. На “вторинку” попит досить слабкий”, – сказав Е.Бразас.

Він уточнив, що згідно зі статистичними даними Міністерства юстиції України, в 2014 році в цілому по країні було зареєстровано близько 300 тис. договорів щодо відчуження прав власності, а в 2015 році падіння даного показника склало не менше 30%. За словами Е.Бразаса, такі дані відображають значне скорочення обсягу продажів на українському ринку вторинної нерухомості.

Згідно з прогнозами Е.Бразаса, обсяг продажів на вторинному ринку нерухомості України найближчим часом також буде зменшуватися, оскільки ціни на об’єкти прив’язані до курсу долара.

“На жаль, ринок буде продовжувати падати, а “первинка” буде мати всі козирі і “збирати вершки” з ринку, тим більше, що багато цікавих об’єктів з’являється”, – вважає Е.Бразас.

У той же час голова комітету АФНУ із статистики і аналітики зазначив, що збільшення вартості комунальних послуг для населення фактично підвищило рівень цін на орендоване житло – тепер більшість власників житла здають його в оренду за умови оплати орендарем житлово-комунальних послуг в повному обсязі.

На думку Е.Бразаса, кількість угод по здачі в оренду житла в 2016 році буде збільшуватися на тлі активного попиту, не дивлячись на прогнозоване зростання цін на такі об’єкти.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Дата додаваня: 2016-03-30
Джерело: http://news.finance.ua/ua/news/-/372595/eksperty-povidomyly-koly-varto-ochikuvaty-aktyvizatsiyu-ukrayinskogo-rynku-neruhomosti


Нерухомість Івано-Франківська

Квартири (46)
Особняки (5)
Комерційна нерухомість (15)
Земля та дачі (6)Останні новини

2016-10-18

2016-04-21

2016-04-19

2016-04-18

2016-04-10

2016-04-06

2016-04-04

2016-04-02

2016-03-30

2016-03-30

Архів новин   RSS

ДОГОВІР про Правила агентської діяльності з нерухомістю


ДОГОВІР ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТА ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВЗАЄМОВІДНОСИН З м.ЛЬВІВ

Завантажити договір

НАШІ ПАРТНЕРИ

Українська гільдія ріелтерів
Конкурентні переваги
Продається комерційне приміщення площею 320м2, по вул.Чорновола (кільце), 1 поверх, підійде для офісного центру, медичного, навчального, розважального закладу...

Дізнатись більше >>
Продається 2кім. квартира по вул.Вовчинецька,112, н/б (заселенна), площею – 62м2, 10/11пов., підігрів підлоги, електророзводка...

Дізнатись більше >>
ОРЕНДА приміщення в офісному центрі "Комфорт", площею 24м2, 3 поверх біля піонерського парку, вул.Крайківського...

Дізнатись більше >>
Украина онлайн Недвижимость 5000 МИР НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Рейтинг сайтов. Доска объявлений. Рассылка объявления в агентства недвижимости Киева и Украины