FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Нерухомість Івано-Франківська

Пошук квартир
Вулиця

Кількість кімнат
Від До

Ціна, $
Від До


Кредитний калькулятор
Курс валют

Курси валют

Курси валют


Терміново продається особняк на околиці м.Івано-Франківська,в затишній та інфраструктурно розвинутій частині с.Крихівці. Загальна площа 302м2...

Дізнатись більше >>
Терміново продається 3 к.квартира, вул. Л.Українки-Галицька (Пасічна), здана новобудова...

Дізнатись більше >>
Продається напівособняк Пасічна (Угринів), заг.площа 110м2, +50м2 мансарда, площа землі 3сотих...

Дізнатись більше >>
Оренда комерційного приміщення по вул.Степана Бандери (виставкова зала 257м2...

Дізнатись більше >>
Продається земельна ділянка в смт.Рожнятів, поблизу об'їздної, поруч ліс,озеро...

Дізнатись більше >>
Здається в Оренду 3к.кв. по вул.Чорновола, навпроти парку Шевченка...

Дізнатись більше >>
Продається земельна ділянка під будівництво в с.Клузів (тролейбусне депо, 6км від центру м.Івано-Франківська)

Дізнатись більше >>

Новини

ЯК ШВИДКО ПРОДАТИ КВАРТИРУ. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Етапи продажу

Щоб продати квартиру, необхідно для початку підготуєватися до самої операції:

1. Вивчіть існуючу пропозицію на ринку. Для цього досить зайти на сайти великих агентств нерухомості і в параметрах пошуку ввести дані, схожі за характеристиками з вашою квартирою. У результатах пошуку подивіться, за якою ціною і чи багато подібних об’єктів виставлено на продаж.

2. Визначтеся з ціною. Якщо ви хочете продати квартиру швидко, тоді потрібно встановити конкурентну ціну. Не завищувати вартість.

3. Знайдіть ріелтора-професіонала, працюйте з ним на основі договірних цивільно-правових відносин, бажано на ексклюзивних правах.Де можна буде прописати всі найголовніші умови щодо продажу вашого майна.

4. Підготуйте квартиру до переглядів. Для цього варто прибрати зайві речі, а, можливо, і зробити косметичний ремонт, якщо об’єкт – у поганому стані.

5. Підготуйте документи для продажу. Після того, як з’явився покупець, приступайте до збору потрібних документів.

Документи для продажу квартири

Щоб продати квартиру, потрібно на момент укладання угоди мати підготовлений пакет документів. До них належать:

Оригінал паспорта. Якщо право власності на об’єкт має кілька людей, то надаються і їхні паспорти. Якщо продавцем квартири є не громадянин України, то необхідно нотаріально завірити переклад паспорта.

Оригінал ідентифікаційних кодів всіх власників об’єкта нерухомості.

Свідоцтва про народження дітей, паспорти з 16 років, ідентифікаційні коди (з народження), якщо діти є власниками нерухомості;

Дозвіл органів опіки і піклування на відчуження об’єкта нерухомості в інтересах неповнолітніх дітей чи недієздатних осіб;

Документ, що підтверджує право власності на об’єкт нерухомості з позначкою БТІ про реєстрацію права власності та електронною поміткою;

Технічний паспорт об’єкта нерухомості.

Для продавця, який перебуває (перебував) у шлюбі свідоцтво про реєстрацію шлюбу (свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть чоловіка і т.д.);

Заява дружини (чоловіка) про згоду на відчуження об’єкта нерухомості, що перебуває у спільній власності, нотаріально оформлене, якщо один з подружжя відсутній на підписанні договору. Згоди чоловіка чи дружини не потрібно, якщо правовстановлюючим документом є: спадщина (за законом чи заповітом), дарча, квартира була приватизована чи придбана до шлюбу.

Якщо продається частина квартири, необхідна заява учасників спільної дольової власності про відмову реалізувати своє право переважної покупки частки права власності на об’єкт нерухомості або підтвердження повідомлення всіх співвласників про продаж частки в праві на об’єкт нерухомості, що перебуває у спільній дольовій власності.

Експертна оцінка квартири. Документ замовляється у незалежного оцінювача і дійсний 6 місяців.

Форма №3, яку можна отримати в ЖЕКу. Дійсний такий документ до 10 днів. У ньому вказуються особи, зареєстровані в квартирі.

Довідка про відсутність заборгованості за комунальні послуги. Її теж можна замовити в ЖЕКу чи ОСББ.

Довідка про відсутність заборгованості з «Івано-Франківськенерго» і «Івано-Франківськгазу».

Наявність рахунку в банку, оскільки продаж нерухомості вартістю понад 150 тис. грн відбувається через банк. Довідка про отримання коштів у рахунок оплати квартири від покупця надається нотаріусу для відчуження майна.

Допомога ріелтора

Щоб швидко і вигідно продати квартиру простіше звернутися до професійного ріелтора, який не тільки зможе визначити адекватну вартість квартири, але й продати її в короткі терміни. Для цього варто відповідально підійти до вибору фахівця.

«В першу чергу варто звертати увагу на «вік» ріелторської компанії. Чим довше агентство працює на ринку – тим надійніше.

Потрібно поцікавитися, про наявність офісу, реєстраційних документів, щодо офіційного ведення діяльності, та сплати податків та пенсйних відрахувань, також дізнатись наскільки задоволені клієнти від роботи з даним агенством нерухомості, його репутація та імідж, участі в професійних громадських об'єднаннях, захисту та відстоювання прав, і обов'язків своїх клієнтів-споживачів.

Створімо цивілізований ринок нерухомості разом!

Дата додаваня: 2016-10-18
Джерело:


Нерухомість Івано-Франківська

Квартири (46)
Особняки (5)
Комерційна нерухомість (15)
Земля та дачі (6)Останні новини

2016-10-18

2016-04-21

2016-04-19

2016-04-18

2016-04-10

2016-04-06

2016-04-04

2016-04-02

2016-03-30

2016-03-30

Архів новин   RSS

ДОГОВІР про Правила агентської діяльності з нерухомістю


ДОГОВІР ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТА ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВЗАЄМОВІДНОСИН З м.ЛЬВІВ

Завантажити договір

НАШІ ПАРТНЕРИ

Українська гільдія ріелтерів
Конкурентні переваги
Продається комерційне приміщення площею 320м2, по вул.Чорновола (кільце), 1 поверх, підійде для офісного центру, медичного, навчального, розважального закладу...

Дізнатись більше >>
Продається 2кім. квартира по вул.Вовчинецька,112, н/б (заселенна), площею – 62м2, 10/11пов., підігрів підлоги, електророзводка...

Дізнатись більше >>
ОРЕНДА приміщення в офісному центрі "Комфорт", площею 24м2, 3 поверх біля піонерського парку, вул.Крайківського...

Дізнатись більше >>
Украина онлайн Недвижимость 5000 МИР НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Рейтинг сайтов. Доска объявлений. Рассылка объявления в агентства недвижимости Киева и Украины