FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Нерухомість Івано-Франківська

Пошук квартир
Вулиця

Кількість кімнат
Від До

Ціна, $
Від До


Кредитний калькулятор
Курс валют

Курси валют

Курси валют


Терміново продається особняк на околиці м.Івано-Франківська,в затишній та інфраструктурно розвинутій частині с.Крихівці. Загальна площа 302м2...

Дізнатись більше >>
Терміново продається 3 к.квартира, вул. Л.Українки-Галицька (Пасічна), здана новобудова...

Дізнатись більше >>
Продається напівособняк Пасічна (Угринів), заг.площа 110м2, +50м2 мансарда, площа землі 3сотих...

Дізнатись більше >>
Оренда комерційного приміщення по вул.Степана Бандери (виставкова зала 257м2...

Дізнатись більше >>
Продається земельна ділянка в смт.Рожнятів, поблизу об'їздної, поруч ліс,озеро...

Дізнатись більше >>
Здається в Оренду 3к.кв. по вул.Чорновола, навпроти парку Шевченка...

Дізнатись більше >>
Продається земельна ділянка під будівництво в с.Клузів (тролейбусне депо, 6км від центру м.Івано-Франківська)

Дізнатись більше >>

Українська Гільдія Ріелтерів

Створимо цивілізований ринок нерухомості України разом!

З моменту виникнення права власності на нерухомість, вона стала економіко-правовим об’єктом ринкових відносин, стрімко перетворилася в товар із низкою специфічних ознак. Сьогодні навколо неї вже склалися системи відносин між суб’єктами з приводу її купівлі-продажу, оренди, застави, інвестування, фінансування, реєстрації права власності, оподаткування, та інше.

Ці процеси з нерухомістю в Україні призвели до виникнення нового виду послуг – ріелтерської послуги (послуги щодо операцій з нерухомістю) та професії – «ріелтер» (Класифікатор професій ДК 003:2005, Код КП: 3413), які сприяють громадянам України в реалізації їх права вільного вибору місця проживання, придбання його у власність чи взяття в оренду, як це передбачено статтями 33 та 47 Конституції України.

Надання ріелтерської послуги, як вид підприємницької (посередницької та інформаційно-консультативної) діяльності, вже достатньо регулюється низкою законів та актів, але зважаючи на її значні особливості, забезпечення якості надання та захист інтересів споживача потребують більш структурованого підходу та прозорого, зрозумілого як ріелтерам, так і споживачам-клієнтам механізму.

Одним з таких механізмів є сертифікація ріелтерів. Ця ідея зовсім не є новою. Процедури сертифікації професіоналів широко розповсюджені в світовій ріелтерській практиці, де вже стали нормою. В Україні спроби сертифікувати ріелтерів були донедавна майже безрезультатними. В чому ж причини фіаско? Експерти вбачають низку причин, виділяючи їх в три основні напрями.

По-перше, це незрілість та неготовність ринку до сертифікації. Становлення ринку нерухомості та механізми надання ріелтерської послуги формувалися поступово. В процесі еволюції економічних відносин значною мірою увага була зосереджена на бажанні законодавчого регулювання цього виду підприємницької діяльності. Але держава виконувала свою функцію, гарантуючи вільний конкурентний розвиток ринку та більш-менш ефективні правила для його учасників. Такий формат задовольняв усіх. В регіонах же поступово cкладалися власні традиції надання ріелтерської послуги, часом схожі, а іноді кардинально протилежні. Тому сертифікація агентств нерухомості та ріелтерів на державному рівні була просто неможлива, та й не потрібна більшості суб’єктів рику і в центрі і в регіонах.

Другий напрямок – це відсутність єдиного професійного співтовариства. Перші регіональні професійні об’єднання ріелтерів з’явилися вже на почату 90-х, але всеукраїнська громадська організація ріелтерів зареєстрована лише в 95-му році. Ставлячи за мету сприяння цивілізованому ринку нерухомості, вона зробила багато важливих справ. До них відносяться і перші спроби сертифікації або ліцензуванні ріелтерів. Підґрунтям цих дій були проекти законів, що регулювали б ріелтерську діяльність. Сертифікація здійснювалася на основі власних освітніх програм та комерційній зацікавленості керівників агентств нерухомості, співробітники яких таким чином підвищували свій кваліфікаційний рівень. Сталася значна позитивна зміна у свідомості професіоналів, які зрозуміли, що оцінювати ріелтера можуть тільки більш досвідчені колеги. Але такий підхід швидко перетворив сертифікованих ріелтерів на достатньо обмежену, мало чисельну частину професійного співтовариства, а процедуру сертифікації – у входження до елітарного «клубу». Тому цей «елітарний» проект сертифікації на знайшов відгуку в ріелтерському середовищі, багатьом він став просто не «по кишені» (мова йшла про сотні умовних одиниць!), а потенціал корупційних схем залишився на високому рівні. Тим більше, що не досягнутою зосталася одна з основних функцій сертифікації – захист клієнта.

До третього напрямку можна віднести відсутність єдиної об’єднуючої ідеї сертифікації та єдиних стандартів надання ріелтерських послуг. Необґрунтовані намагання з центру нав’язати свої норми професійних відносин та моделі співпраці ріелтерів продемонстрували регіональним ріелтерським спільнотам відсутність реального бачення подальшого розвитку професії, егоїстичні корпоративні інтереси обмеженої кількості представників ріелтерського бізнесу.

Чітко окреслилась можливість загрози руйнування комфортного конкурентного середовища, що склалося в регіонах на поточний час. Такий варіант підтвердження професійності викликав незадоволення, а іноді спротив регіональних професійних ріелтерських співтовариств, дескредитував саму ідею сертифікації.

Підводячи попередній підсумок, зауважимо, що провал попередніх варіантів сертифікації ріелтерів був очевидним явищем. Учасники ринку нерухомості - ріелтери та клієнти, державні органи та громадські організації не змогло дотепер запропонувати адекватний механізм сертифікації.

Якою ж є ситуація з сертифікацією зараз? Чи готові суб’єкти ринку нерухомості до неї? Чого вимагають споживачі ріелтерських послуг? На сьогоднішній день можна впевнено стверджувати про готовність ринку нерухомості та про зрілість ріелтерського співтовариства до процедур сертифікації агентств нерухомості та ріелтерів.

Дієву модель втілює в життя Всеукраїнська громадська організація «Українська Гільдія Ріелтерів». В її основі лежить аналіз попередніх спроб та обґрунтоване відображення новітніх тенденцій розвитку ріелтерської діяльності. Сертифікації передувала масштабна попередня підготовка.

Гільдія, як наймасовіша організація ріелтерів, вже через рік своєї роботи, ініціювала та провела 23 жовтня 2007р. Всеукраїнський круглий стіл ріелтерських професійних організацій. Результатом цього заходу стало підписання двома всеукраїнськими та дев’ятьма регіональними об’єднаннями Угоди про співпрацю ріелтерських організацій України. В ній зафіксована система координат співпраці: спільні стандарти, освітні програми, кодекс професійної етики, Постійно діючий Третейський суд. Круглий стіл погодив інтереси та об’єднав ріелтерів України.

Другою фундаментальною основою такої сертифікації виступає стандарт надання ріелтерської послуги, який має назву «Стандарт послуги ріелтерської». Сертифікація ВГО «Українська Гільдія Ріелтерів» носить виключно добровільний та безкоштовний характер, її можуть пройти всі бажаючі. Ріелтер для успішного проходження процедури сертифікації направляється до Сертифікаційної комісії за поданням агентства нерухомості, де працює на даний момент. Йому необхідно бути членом Гільдії, мати не менше двох років практичної роботи та скласти сертифікаційний іспит у формі тестового завдання. Якщо ці умови виконано, фахівець отримує Сертифікат ріелтера.

Сертифікат ріелтера – це факт підтвердження кваліфікації спеціаліста, який може надавати якісну ріелтерську послугу згідно загальнонаціонального стандарту.

До системи сертифікації Гільдії належить і добровільна сертифікація агентств нерухомості. Здатності підприємств надавати якісну ріелтерську послугу визначає Сертифікаційна комісія, обрана зборами керівників агентств регіону згідно з положенням про сертифікацію.

Підприємства, бажаючі підтвердити свій високий рівень надсилають подання до комісії. Вони мають відповідати вимогам стандарту, досвід роботи не менше 2 років та мати позитивну репутацію на ринку. Агентства нерухомості отримують «Сертифікат агентства нерухомості», який свідчить про здатність компанії надати якісну ріелтерську послугу згідно прийнятим стандартам. Такі підприємства стають більш привабливими для клієнтів, які бажають отримати послугу найвищого рівня, а для працівників, гарантують впевненість в майбутньому розвитку та пропонують додаткову мотивацію фахівцям.

Першим регіоном, де Гільдія ріелтерів запровадила систему сертифікації стала Харківська область. ЇЇ було обрано через присутність міцного ріелтерського співтовариства, помірну віддаленість від столиці та наявність передових технологій надання ріелтерської послуги. Піонерами сертифікації стали п’ятнадцять агентств та двісті ріелтерів. Такий «тест-драйв» виявився успішним. Повністю справдилися розрахунки, що модель добровільної, безкоштовної та підконтрольної ріелтерам-фахівцям, сертифікації агентств нерухомості і ріелтерів є актуальною, бажаною та ефективною.

Що отримують громадяни від сертифікації професіоналів ринку нерухомості? Споживач ріелтерської послуги, звернувшись до сертифікованих спеціалістів гарантовано має високопрофесійний захист своїх інтересів, а головне, запобігання помилок, правопорушень чи зловживань особами, які надають послугу. Пересічний клієнт ріелтерської компанії не знає всіх тонкощів операцій з нерухомістю, та вони і не цікавлять його. Важливим для нього є результат. Сертифікація ж встановлює зрозумілі норми здійснення цього виду діяльності як юридичними так і фізичними особами. Слідством чого стає поступове підвищення культури як ріелтерів, так і самих споживачів. А така дія матиме важливе значення для всієї держави, бо це свідчить що настав час, коли соціальна відповідальність бізнесу перестає бути пустим звуком. Наталія Шкільова (Президент Української Гільдії Ріелтерів):

запропонована нами, добровільна і безкоштовна сертифікація агентств нерухомості та ріелтерів насамперед є підтвердженням кваліфікації фахівців ринку нерухомості України, а не несе в собі дозвільного або заборонного значення. Вона є системою не фінансового стимулювання розвитку цієї галузі. Таким чином менш прогресивні регіони підтягуються до рівня передових. Відбувається обмін досвідом та спостерігається технологічний прогрес, чого до сих пір ефективно не відбувалося.

Неможливо применшити і зовнішньоекономічне значення цієї процедури. У світлі включення України до міжнародних структур СОТ іноземний інвестор знатиме і розумітиме стандарти та правила гри на ринку нерухомості. Отже він звернеться до професіоналів, отримавши якісну, високого рівня, ріелтерську послугу. Сертифікація - це рух до стабільного та впорядкованого розвитку національного ринку.

Всеукраїнська громадська організація «Українська Гільдія Ріелтерів» створена та розвивається як масова, самоврядна, відкрита, демократична, професіональна організація ріелтерів України, що сприяє забезпеченню функціонування цивілізованого ринку нерухомості, встановленню безпечних умов діяльності для всіх учасників ринку нерухомості та розвитку ріелтерської діяльності в Україні. Девіз УГР –«Спілка Професіоналів». 21 серпня 2007 року Головним управлінням юстиції в Івано-Франківській області легалізовано шляхом повідомлення про заснування Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська Гільдія Ріелтерів». Ініціатором заснування є бюро нерухомості «БонТон». Юридична адреса постійно діючого центрального органу: м.Івано-Франківськ, вул.Галицька,5/1А.

Запрошуємо Вас пройти добровільну сертифікацію агентств та ріелтерів! Це підвищить професійний рівень Ваших працівників та Вашого підприємства, що принесе нових вдячних клієнтів! Створимо цивілізований ринок нерухомості разом!

З повагою Площанський Юрій (директор бюро нерухомості «БонТон», голова Івано-Франківського обласного осередку ВГО «УГР»).Кодекс этики ВГО УГР (проект) (85Kb)
Сертифікат (77Kb)
Положення (68Kb)
Статут(укр.) (110Kb)
Стандарт (132Kb)

Нерухомість Івано-Франківська

Квартири (46)
Особняки (5)
Комерційна нерухомість (15)
Земля та дачі (6)Останні новини

2016-10-18

2016-04-21

2016-04-19

2016-04-18

2016-04-10

2016-04-06

2016-04-04

2016-04-02

2016-03-30

2016-03-30

Архів новин   RSS

ДОГОВІР про Правила агентської діяльності з нерухомістю


ДОГОВІР ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТА ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВЗАЄМОВІДНОСИН З м.ЛЬВІВ

Завантажити договір

НАШІ ПАРТНЕРИ

Українська гільдія ріелтерів
Конкурентні переваги
Продається комерційне приміщення площею 320м2, по вул.Чорновола (кільце), 1 поверх, підійде для офісного центру, медичного, навчального, розважального закладу...

Дізнатись більше >>
Продається 2кім. квартира по вул.Вовчинецька,112, н/б (заселенна), площею – 62м2, 10/11пов., підігрів підлоги, електророзводка...

Дізнатись більше >>
ОРЕНДА приміщення в офісному центрі "Комфорт", площею 24м2, 3 поверх біля піонерського парку, вул.Крайківського...

Дізнатись більше >>
Украина онлайн Недвижимость 5000 МИР НЕДВИЖИМОСТИ УКРАИНЫ. Рейтинг сайтов. Доска объявлений. Рассылка объявления в агентства недвижимости Киева и Украины